NEDEN PİRSAN ?
Pirsan Gümrük Müşavirliği ve Danışmanlık Limited Şirketi, Gümrükleme ve Mevzuat Danışmanlığı konularını kapsayan geniş hizmet ağının tümünde etkin ve düzeyli hizmet vermeyi hedefleyen, bütünleşmiş bir yapı oluşturma çabalarının ürünüdür. 
 
Pirsan Gümrük Müşavirliği ve Danışmanlık Ltd.Şti. ortaklarının tamamı Gümrük Müşaviri olan tüzel kişilik olarak faaliyetini sürdürmektedir.  
 
İstanbul gümrükleri başta olmak üzere, Türkiye gümrüklerinde ithalat ve ihracat ile ilgili tüm işlemleri deneyimli personeli ve gümrük bilgisayarlarına on-line bağlı EDI (Electronic Data Interchange) sistemi ile gerçekleştirmektedir.
 
TARİHÇEMİZ

1982 yılında Karaköy'de Turgay PİRİNÇ tarafından kurulan şirketimiz 1993 yılında limited şirket statüsüne geçmiş ve 5 şubat 2000 yılında yürürlüğe giren "4458 sayılı Gümrük Kanunu'nun 229. Maddesi" hükümlerine göre ortaklarının tamamının Gümrük Müşaviri olması zorunlu olan, Tüzel Kişilik Statüsü'nü almıştır.

 
Pirsan Gümrük Müşavirliği ve Danışmanlık Limited Şirketi  Kadıköy / Kozyatağı'ndaki merkez ofisinde 80 kişilik dinamik, deneyimli ve uzman kadrosu ile dış ticaret şirketlerinin her türlü gümrükleme işlemlerini başarı ile yürütmektedir.

 
VİZYONUMUZ
"Önce hizmet ve çabukluk" ilkesi ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hızlı ve güvenilir gümrükleme hizmeti vermektir.
 
MİSYONUMUZ

Uzman ve deneyimli kadromuzla, gelişmiş teknolojileri kullanarak, müşterilerimizin kanuni hak ve menfaatlerini koruyup, onları herhangi bir gecikme ve cezai duruma düşürmeden işlemlerini minimum sürede sonuçlandırmaktır.

 
KALİTE POLİTİKAMIZ
Gümrükleme, Dış Ticaret Danışmanlığı alanında faaliyet gösterirken; müşteri memnuniyetini en üst seviyeye getirmek ve sürekliliğini sağlamak, müşterisine öncelikle kaliteli hizmeti ve ürünü vermek, müşteri ile yapılan anlaşma ve sözleşmelere sadık kalınarak, bu anlaşmalarda belirtilen zaman sürelerini aşmadan en kısa sürede kusursuz hizmeti götürmektir.
 
TEMEL DEĞERLERİMİZ
Toplumumuza ve müşterilerimize karşı sorumluluk bilinci. 
 
Kalite odaklı çalışma anlayışı. 
 
İletişime verdiğimiz önem. 
 
İnsana verdiğimiz önem. 
 
Sürekli gelişim.  
 
Duyarlı yönetim. 
 
Uzmanlığını teknoloji ile birleştiren profesyonel ekip.
 
  ALIŞ SATIŞ
Dolar 5,2601 5,2696
Euro 5,9335 5,9442
 
 
Copyright © 2008 Pirsan Gümrük Müşavirliği ve Danışmanlık Ltd. Şti.
Tüm hakları saklıdır. All Right Reserved